Sedačka Ride Shotgun

MTB sedačka 2.0 a riadidlá na rám Combo.

Jazda s dieťaťom na bicykli ešte nikdy nebola pohodlnejšia. Kombinácia riadidiel Shotgun 2.0 a sedačky Shotgun 2.0 – bezpečnosť a kvalita.

Riadidlá Shotgun 2.0 sú navrhnuté tak, aby čo najlepšie vyhovovali malým jazdcom. Sú univerzálne použiteľné a majú plnú gumovú ochranu proti poškodeniu. Detské riadidlá na bicykel umožňujú dieťaťu byť v epicentre diania a poskytujú mu pri jazde potrebnú stabilitu. Predná detská sedačka na bicykel Shotgun je dokonalým spoločníkom pre jazdu na horskom bicykli s dieťaťom.

Je navrhnutá s maximálnym dôrazom na pohodlie a bezpečnosť. Detská sedačka dopredu Shotgun rastie spolu s dieťaťom vďaka nastaviteľným polohám opierok nôh. Inštalácia sedačky je veľmi jednoduchá a rýchla. Kombinácia riadidiel a detskej cyklosedačky je ideálnou voľbou pre rodičov, ktorí chcú zdieľať cyklistiku so svojimi deťmi a poskytnúť im maximálne pohodlie. Vyvinuté pre deti od 18 mesiacov do 5 rokov/ 27kg.

Detské sedačky Kids ride Shoutgun sú určené na bicykle s šírkou vrchnej rúrky v rozmedzí od 38 do 60 mm. Šírka spodnej rúrky by mala byť medzi 38 až 100 mm.