— Referencie —

Tibor Nemčok

Máme tu ďalší cyklo servis a kedže práve tento servis mám pod nosom, tak som sa šiel na neho pozrieť, pretože niet nad osobnú skúsenosť.  Servisák je skúsený človek od fachu, pretože sám aj odjazdil nejaké tie km a venoval sa cyklistike niekoľko rokov o čom svedčili aj ocenenia vystavené v celkom prijemnej predajni. Po tom ako som to zistil som nechal v servise svoj bike a rezervoval opravu aj manželkinho bike. Na druhý deň  som si odniesol oba bicykle s opravou ktorých som bol spokojný. 

Odporúčam preto aj ostatným tento servis. Tento servis však má pre mňa aj ďalšiu pridanú hodnotu a tou je ústretovosť a snaha pomôcť zákazníkovi.

Mgr. Rastislav Kuc

NESKUTOČNE OCHOTNÝ PÁN , RÝCHLY, ŠIKOVNÝ, milý...Pred týždňom mi vymenil pedále, nakoľko som si u nich kúpil tretry Mavici / súper bikovanie, doteraz som sa trápil na obyčajných pedáloch/. Výmenu pedálov spravil dokonca hneď na počkanie.

Zakaždým som s nimi spokojný, aj čo sa týka servisu, aj ochoty pani, ktorá vie vo všetkom poradiť.
NESKUTOČNÁ VĎAKA A PALEC HORE
ODBORNÍCI

S pozdravom


Mattova Vladimira

Chcem sa poďakovať Bike point za pomoc s kolieskom na kočiku. Na prechádzke mi praskla duša a na počkanie som bola vybavená navyše počas obedňajšej prestávky. Super rýchly a ochotný servis.

Attila Tamás

Šikovný, kamarátsky, odborný prístup, ochota pomôcť

Veľa šťastia prajem, nech sa darí. 🙂 

Slavomir Kundis

profesionálny prístup, odborná znalosť, rýchlosť.