— Pravidlá servisu —

OPRAVÍME

— všetky značky —

V našom servise vykonáme opravy všetkých bicyklov aj tých ktoré neboli zakúpené u nás, avšak v sezóne budú uprednostnené bicykle zakúpené v našej predajni.

ČAS

— servisného úkonu —

Doba trvania servisu je zvyčajne 2-3 dni v závislosti od aktuálneho vyťaženia. V prípade ak je potrebné objednať nové diely ktoré nemáme skladom sa táto doba predĺži, o čom Vás budeme informovať telefonicky.

SKLADNÉ

— po servisnom úkone —

Poplatok za skladné je 3 € / deň a účtuje sa v prípade ak si zákazník nevyzdvihne bicykel zo servisu v dohodnutom termíne. 

STARINKY & NO NAME 

— len po dohode —

Pri bicykloch nízkej kvality zakúpené  najmä v  supermarketoch si vyhradzujeme právo odmietnuť servis. To isté platí aj pre veľmi staré bicykle. Po dohode so servisným pracovníkom je možné previesť servis, no v takomto prípade cena servisu je 25 € / hod.

NEZABUDNITE

— na maličkosti —

Do servisu prijímame len čisté bicykle, ak je bicykel znečistený účtujeme 10 - 15 € za umytie podľa znečistenia. Bicykle prijímame bez doplnkov ktoré znemožňujú uchytenie bicykla do montážneho stojana a ktoré prekážajú pri práci na bicykli. 

ZÁRUKA

— na komponenty —

Záruka 24 mesiacov sa vzťahuje na výrobné vady, vady materiálu, prehrdzavenie rámu do 30 dní, na uvoľnený výplet kolies a pretrhnutie reťaze v spojke (pokiaľ nie je "vyťahaná"), znefunkčnenie voľnobežného kolieska.

Záruka sa nevzťahuje na komponenty podliehajúce bežnému opotrebeniu vzniknuté používaním a prevádzkou bicykla.  

DÔVERUJ

— ale preveruj —

Naším zákazníkom odporúčame, aby si vo vlastnom záujme bicykel pri prevzatí dôkladne vyskúšali a prekontrolovali, nakoľko neskoršie reklamácie na nastavenie radenia resp. bŕzd a centrovanie kolies nebudú uznané.

Podmienkou na uplatnenie reklamácie je doklad o zaplatení servisu resp. servisný list.

POPLATOK

— za vlastné komponenty —

Pri montáži vlastných komponentov si môže servis účtovať 15% prirážku z ceny komponentu.
Staré komponenty odovzdávame zákazníkovi.

PLATBA

— za servis —

Za služby môžete platiť hotovosťou alebo platobnou kartou. Bezkontaktná platba (hodinkami, mobilom) momentálne nie je možná. Ďakujeme za pochopenie.